úterý 17. prosince 2013

Rekonektivní léčení


Zabývám se  Rekonektivním léčením: Rekonektivní léčení představuje novou formu energetického léčení.Rekonektivní léčení nám umožňuje návrat do rovnováhy, dovoluje léčení fyzické, mentální, emocionální, spirituální nebo jakékoliv další úrovně..
Klienti často hlasí pozitivní změny v životě, méně stresu, úzkosti, více radosti, klidu a míru. Léčivé frekvence nám také umožňují rozšíření našeho vědomí a tím náš  duchovní rozvoj.
Léčení můžeme také chápat jako proces, který nám umožňuje nahlédnout do vlastního nitra a prouzkoumat vlastní život na hlubší úrovni. Pokud jsme se někde v životě zasekli, Rekonektivní léčení nás může přivést zpět k harmonii, k lásce a prosperitě, a ukázat směr našeho života.
Rekonektivní léčení je vhodné pro všechny, které tíží  zdravotní problémy, ať již  fyzické, psychické, emocionální nebo jiné úrovně.
více třeba zde:

RekoneRekonektivní léčeníktivní léčení není léčba spojená s diagnostikou. Je to spíše proces umožňující nám vrátit se do původního stavu harmonie, rovnováhy a zdraví. Záměrem tohoto léčení je působení léčebných frekvencí na všech úrovních – fyzické, mentální, emocionální a duchovní. Během léčení organismus přijímá určitý druh elektromagnetického vlnění v podobě vibrací o frekvenci, která má léčivé vlastnosti.
Během spojení s frekvencemi si naše tělo někde hluboko v podvědomí vzpomene, že umí fungovat na stejné úrovni harmonie a zdraví, jako jsou tyto frekvence a postupně se začne do tohoto stavu vracet. Pro každého to má jinou formu, přesně podle toho co ten daný člověk potřebuje nejvíce.
Frekvence si najde sama poškozená místa v organismu a ty pak opraví , je inteligentní léčivá energie ví vždy co má dělat i bez Vašich rad a instrukcí , aby se uzdravení urychlila , musíme se přestat snažit řídit události, musíme ustoupit do pozadí a nechat jednat Vyšší sílu .Čím méně se budete léčivé síle plést do cesty tím budou lepší výsledky .
Ani praktici rekonektivního léčení nezasahují do tohoto procesu léčení, ani nemohou předem stanovit, co má být vyléčeno. Praktik je pouhým zprostředkovatelem léčivých frekvencí, pomáhá tyto léčivé frekvence propojit s klientem.
Podstatou rekonektivního léčení je uvést tělo do rovnováhy na všech úrovních. Tento stav poté vyvolá léčebný proces, který vše porouchané dává do pořádku postupně od nejvážnějšího narušení.
Rekonektivní léčení nevyvolává žádné vedlejší účinky. Léčebný proces vychází z naší podstaty.
Dovolí nám překročit hranici pěti základních lidských smyslů.
Při léčení můžeme vnímat barvy, jejichž odstín nebudeme umět pojmenovat, můžeme slyšet zvuky, jejichž tóny jsme ještě neslyšeli, můžeme cítit dotek, aniž se nás kdokoli dotkl.
Rekonektivní léčení nás znovu spojuje s plností našeho bytí a toho, kdo jsme, s naší podstatou našeho Já.
Tento nový způsob léčení svým dosahem vysoce převyšuje jakékoli způsoby dosud známých energetických léčení. Tyto frekvence na Zemi dříve nebyly!!!

Některé věci nelze vysvětlit, zázraky mluví samy za sebe.

Žádné komentáře:

Okomentovat