pátek 9. října 2009

Lávové kameny

Lávové kameny-Masáž zad lávovými kameny  50 minut  360 Kč

Snad každý z nás potřebuje někdy vypnout a odpočívat. Jedním ze skvělých způsobů relaxace můžou být i lázně. Teď si můžete dopřát takový luxus i u Vás doma. Terapie horkými kameny je způsob termoterapie, který je znám už více než 5000 let. Když přiložíte horké kameny na tělo, Vaše svaly a ostatní měkké tkáně se prohřejí, dobře prokrví a uvolní a Vy jistě pocítíte příjemnou úlevu. Když se svaly dobře prokrví, lépe se z nich odplaví škodlivé metabolity, které mohou způsobovat bolestivé stavy. Pokud Vy a nebo někdo z Vašich nejbližších trpí bolestmi pohybového aparátu, problémy s prokrvením některých částí těla, nespavostí, depresemi nebo jsou prostě jen často ve stresu, jistě je toto skvělý dárek, který jim může od těchto problému pomoci.


Hot Stones jako masáž horkými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Proto je masáž Hot Stones ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.
Lávové kameny Hot Stones, které se používají musí být nejvyšší kvality, tak aby vyzařovaly optimální energii a akumulovaly potřebné teplo, záleží na původu a druhu. Prodáváme i potřebné originální lávové kameny Hot Stones včetně základních olejů a profesionální ohřívací nádoby.

Osobně doporučuji nejprve vyzkoušet účinek tepla na Vaše tělo. Proto na poprvé radím využít tzv.částečnou masáž s využitím lávových kamenů. A to masáž jít na ,,klasickou,, masáž zad a šíje ,která bude zakončena postupným přikládáním kamenů a následná klidová fáze,kdy jen ležíte a cítíte teplo na Vašem těle.... Také radím jít na tuto masáž v odpoledních hodinách a nic dalšího si už neplánovat .....nechat účinek doznít a klidně i jít spát.....

Žádné komentáře:

Okomentovat